Latvijas Safari Klubs | Latvian Safari Club
16953
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16953,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Latvijas Safari klubs piedāvā visplašākās medību iespējas ārzemēs, makšķerēšanas tūres, taksidermijas pakalpojumus, medību kursus, kā arī sniedz konsultācijas dažādos ar medībām saistītos jautājumos.

MEDĪBAS

Saviem klientiem piedāvājam gan individuāli izstrādātas medību tūres, gan arī grupu braucienus. Sadarbībā ar pasaules labākajiem safari operatoriem, nodrošinām visplašākā spektra un augstākās kvalitātes ceļojumus.

MAKŠĶERĒŠANA

Makšķerēšanas tūres Norvēģijā, Somijā, Krievijā un citur pasaulē. Atliek vien izvēlēties galamērķi, un mēs saplānosim Jūsu makšķerēšanas piedzīvojumu atbilstoši Jūsu vēlmēm.

TAKSIDERMIJA

Augstas kvalitātes taksidermijas pakalpojumi – medību trofeju apstrāde un izbāžņu izgatavošana Jūsu trofeju kolekcijai vai interjeram. Izejmateriāli no pasaulē slavenākajiem skulptoriem un vadošajām kompānijām garantē trofeju kvalitāti un ilgu mūžu.