Latvijas Safari Klubs | AZERBAIDŽĀNA
17016
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17016,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

AZERBAIDŽĀNA

Medību sezona

East Caucasian Tur (Dagestan Tur): jūlijs – novembra beigas.

 

Labākais laiks: jūlijs – septembris.

Valsts

Azerbaidžānā ir deviņas no vienpadsmit klimata zonām. Temperatūra atšķiras, atkarībā no reģiona tuvuma jūrai, topogrāfijas un vēja ietekmes. Vidējā dienas temperatūra vasaras mēnešos ir no +15 līdz +25°C, septembrī – no 0 līdz +5°C, novembrī – no -15 līdz +5°C. Nakts temperatūra vasarā ir no +5 līdz +15°C, septembrī – no -5 līdz -10°C, novembrī – no -5 līdz -15°C vai pat vairāk.

 

 

Medību platības

 

Medību platības atrodas Baku ziemeļos, Quba rajonā. Transfērs no Baku parasti aizņem ~3,5-5 stundas. Medību platību vidējais augstums ir 1800-2500 m virs jūras līmeņa.

Dzīvošana

Galvenajā bāzes nometnē apmešanās aprīkotā medību mājā. Medību laikā dzīvošana teltīs.

Medību veids

Azerbaidžānā ir labākās platības Dagestānas tūra medībām. Medības ir sarežģītas un fiziski smagas; ir stāvas kalnu nogāzes, bieži sastopamas šķembu nogāzes un klintis. Tāpēc medniekam ir nepieciešama laba fiziskā sagatavotība. Jābūt gatavam šaut distancēs no 100-450 metriem. Medības pārsvarā ar kājām, reizēm iespējams izmantot zirgus.

Trofeju galerija